wyszukiwarka
newsletter
language:
Strona główna > Aktualności > Wydarzenia - relacje
Wydarzenia - relacje
COAL-GEN EUROPE 2012  
coal gen europe uniserv Przyszłość węgla jako źródła energii elektrycznej była tematem 4 edycji paneuropejskiej konferencji i wystawy Coal-Gen Europe, która odbyła się w dniach 14 – 16 luty w Warszawie. więcej »
   
   
POWER GEN EUROPE 2011  
Kolejnym rekordem frekwencji zakończyła się 19-sta edycja targów i konferencji Power Gen Europe. W tym roku w trakcie 3-dniowej imprezy włoski kompleks wystawienniczy Fiera Milano Congressi odwiedziło prawie 15 tys. zwiedzających. Jak co roku, UNISERV swoim niekonwencjonalnym stylem aranżacji stoiska wyróżniał się spośród innych ofert przykuwając uwagę zwiedzających. więcej »
   
   
 XVIII WIOSENNE SPOTKANIA CIEPŁOWNIKÓW
W dniach 18-20 maja 2011 w Zakopanem odbyło się XVIII Wiosenne Spotkanie Ciepłowników organizowane przez BMP- wydawcę miesięcznika „Energetyka Cieplna i Zawodowa". Patronat naukowy nad spotkaniami objęły m.in. Urząd Regulacji Energetyki, Ministerstwo Środowiska oraz Parlamentarny Zespół ds. Energetyki. więcej »
   
   
SILESIA POWER MEETING  
Silesia Power Meeting 2011 Inwestycje w polski sektor energetyczny były tematem konferencji towarzyszącej targom energetycznym Silesia Power Meeting. Wśród prelegentów znaleźli się również przedstawiciele firmy UNISERV z referatem „Chłodnie kominowe dla wysokosprawnych bloków energetycznych”.
więcej
»
   
   
COAL-GEN EUROPE 2011
 
COAL-GEN EUROPE
Przyszłość energetyki węglowej była tematem przewodnim targów i konferencji Coal-Gen Europe 2011, która odbyła się w dniach 15-17 lutego w Pradze. Wśród uczestników konferencji byli również przedstawiciele firmy UNISERV. więcej »
   
   
POLEKO 2010
 
POLEKO 
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO są uważane za największe w Europie Środkowowschodniej wydarzenie dla sektora rozwiązań ekologicznych. Corocznie gromadzą wystawców z kraju i zagranicy często prezentujących najnowocześniejsze rozwiązaniami o przełomowym znaczeniu dla środowiska.

UNISERV na targach POLEKO zaprezentował projekt Małej Elektrowni Biogazowej o mocy ok. 250 kWe. Projekt MEB budził spore zainteresowanie zwiedzających, jako że jest to pierwsza tego typu inicjatywa w oparciu o polskie rozwiązania patentowe, które pozwolą na uzyskanie biogazu o wysokiej zawartość metanu bez konieczność kosztownego importu zagranicznych technologii produkcji biogazu.


POWER GEN EUROPE 2010  
Za nami już 18-nasta edycja wystawy i konferencji Power Gen Europe. W tym roku po raz kolejny z rzędu padł rekord frekwencji, a UNISERV zaprrezentował się w iście kosmicznym stylu. więcej »
 


STUDENCKIE SPOTKANIA Z BIZNESEM  
SAPOTKANIA Z BIZNESEM W dniu 8 marca 2010 Pan Prezes Artur Nizioł uczestniczył w spotkaniu z krakowskimi studentami, które odbyło się w Klubie pod Jaszczurami, a prowadzone było przez dziennikarza Telewizji Polskiej - Piotra Tokarskiego. więcej »

  
KONFERENCJA "KOTŁOWA"
 
  W dniach 4-5 marca 2010 roku w Bełchatowie odbyła się konferencja organizowana cyklicznie przez RAFAKO S.A. wspólnie z Politechniką Śląską. Tym razem tematyka poświęcona była ekologii, a dokładniej: „Usuwaniu szkodliwych substancji stałych i gazowych ze spalin kotłowych”.  Przedstawiciel UNISERV zaprezentował referat na temat: „Materiałów na kominy dla kotłów wyposażonych w instalacje odsiarczania spalin.”


CHEMIA 2010  
 chemia 2010 Już tradycyjnie UNISERV gościł na corocznym Sympozjum Naukowo-Technicznym „Chemia” organizowanym wspólnie przez firmę BMP Sp. z o.o. oraz redakcję magazynu „Chemia Przemysłowa”. XVI edycja Sympozjum miała miejsce w dniach 26-28 stycznia 2010 r. w Domu Technika w Płocku. W jego trakcie przedstawiciel UNISERV wygłosił referat nt.: „Zastosowanie tworzyw sztucznych w chłodniach wentylatorowych.


KONFERENCJA W ŁAGISZY  
W dniach 22 i 23 października 2009 roku w PKE Elektrowni Łagisza odbyła się konferencja pt.: "Plany inwestycyjne grupy Tauron oraz doświadczenia z budowy i eksploatacji nowowybudowanego bloku 460 MW”... więcej »
  

ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2009  
Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW to jedno z najważniejszych spotkań branżowych w kraju. W tym roku doczekało się już swojej XI edycji. Wydarzenie to na stałe zagościło w kalendarzu imprez firmy UNISERV...  więcej »


POWER GEN EUROPE 2009  
27 maja w Koeln rozpoczęła się kolejna edycja największych targów energetycznych w Europie - Power Gen Europe 2009  więcej »


RUSSIA POWER 2009
 
To największa impreza w Rosji poświęcona energetyce. UNISERV jako wystawca był na niej obecny po raz trzeci... więcej »


CHEMIA 2009  
Od kilku lat UNISERV jest gościem corocznego Sympozjum Naukowo-Technicznego "Chemia". Byliśmy na nim również w tym roku... więcej »


notatnik
dodaj do notatnika
Aktualności
 
Copyright © 2007 Uniserv